PROFESYONEL TOZSUZ SİSTRE CİLA

Sistre Cila

Parke yüzeyi zaman ile yıpranır ve dış görüntüsü bozulur. SİSTRE CİLA vazgeçilmez olur. Profesyonel Parke Ustası ve doğru Profesyonel makinelerle yapıldığı takdirde parkenizin ömrü uzar , göze hitap eder ve sorun olmaktan çıkar.

SİSTRE CİLA uygulamasında bir çok makine ile uygulama yapılmaktadır. Metod olarak piyasada ilkel denilebilecek yöntemlerle bile karşılaşıyoruz.

TOZSUZ SİSTRE CİLA uygulaması ile fark yaratıyoruz.

→ TAMAMEN TOZSUZ ®

AKAR PARKE “ OLARAK ALMAN ÜRETİMİ ORJİNAL PROFESYONEL MAKİNELER KULLANIYORUZ.

TOZSUZ SİSTRE CİLA uygulamasında makinelerin yeni olması ve son teknoloji olması parkenin son görünümü ve daire içi temizliğinin sağlanabilmesi açısından çok önemlidir. Eşyalı dairelerde bile makinelerimiz Tozsuz Sistre Cila yapım esnasında Parke yüzeyinde , pencere , duvar ve eşyalarınızda kesinlikle Parke tozu oluşturmaz.

sistre cila yapımı

Parke yüzeyinin en geniş en ve boyu ölçü olarak alınıp hesaplanır. Süpürgelikler yüzeyin ölçülmüş m2’sinin %15 olarak hesaplanır ve ölçüye eklenir. Tamirat bölgeleri ayrıca fiyatlandırılır.

(Yeni parke ya da yeniden parke döşenmesi kastedilmektedir.)

Tüm parke yüzeyi 40 k parke zımparası kullanılarak makine ile bir kat zımparalanır. Tüm parke yüzeyi 80 lik parke zımparası kullanılarak makine ile ikinci kat olarak zımparalanır. İkinci zımparanın tozuna yapıştırıcı girilerek macun haline getirilir ve parke aralıkları varsa çatlakları ve boşlukları doldurulur. Tüm parke yüzeyi 120 lik parke zımparası kullanılarak makine ile üçüncü kat olarak zımparalanır. Süpürgeliklerin makine giremeyen 5cm’lik bölümü spiral ile zımparalanır. Süpürgelikler el ile zımparalanır. Tüm tozlar alındıktan sonra dolgu verniği uygulaması yapılır. (Eğer parkeye boya isteniyorsa, bu aşamada boya yapılır. Boya, markası ve kalitesine bağlı olarak iki ya da üç kat yapılacaktır.) Yüzey ince zımpara ile zımparalanır ve tozlar temizlenir. Birinci kat ve ikinci kat cila vurulur ve işlem sona erer.

Eviniz hiç toz olmadan sistre cila biter

Yeni nesil makineler ve profesyonel parke ustaları ile mükemmel sonuçlar elde edilmektedir.

Parke Sistre cila işlerimizin, parke işlerimizin resimleri mevcuttur.

Parkecilik ve sistre cila konusunda ciddi referanslara sahibiz. Lütfen refranslarımız bölümünden inceleyiniz

 

parke sistre cila, parke cila sistre, parke sistre cila işleri, parke sistre cila işleri itina ile yapılır, parke sistre cila fiyatları, parke, sistre, cila, parke sistre

Toz olmadan sistre cila olurmu demeyin !

T O Z Y O K ®

KEŞİF ÜCRETİ ALMIYORUZ

Sistre cila basit bir iş değildir.

Profesyonel Sistre cila için üretilmiş Makineler

Profesyonel Sistre Cila Ustaları

Mükemmele yakın görsel sonuçlar

→TAMAMEN TOZSUZ®

Sistre Cila,Masif Parke ve Tüm Parke işlerinize talibiz…

0 (532) 706 91 97

 

Yer Parkeleri hakkında bilgi alınız.

Tüm Yer Parkeleri araştırmalarınızda keşif ücreti yoktur.

Parke sistre cilalama işleriniz de kesinlikle toz probleminiz olmaz.

parke sistre cilalama hassas iştir.profesyonel parke ustası uygulamalıdır.