0532 706 91 97

MARKÜTERİ PARKE SİSTRE CİLA

Marküteri parke sistre cila uygulaması standart sistre cila uygulamaları ile aynı işlemlerden geçer, aynı araç ve gereçler kullanılır fakat çok daha hassas bir işçilik gerektirir. Marküteri parke sistre cila yapılırken sistre görevini yapılan makinelerin kaliteli olması çok önemlidir, istisnası olmayan ve dikkat gerektiren bir husustur bu.

Marküteri parke diğer parke türleri gibi pek bilinir değildir. Marküteri parke piyasada ve halk dilinde genellikle saray parke çeşiti olarak adlandırılır.Geçmişte ve günümüzde marküteri parke çeşitleri saray, yalı, otel, geniş lobi ve villa tipi geniş tabanlı mülklerde kullanılmıştır.

   Marküteri parke sistre cila uygulaması esnasında çekilmiş bir kaç fotoğrafımızı bazı marküteri parke çeşitlerini görebilmeni için sizlere tanıtmak istiyoruz.

Marküteri Parke Sistre Cila Uygulaması

Marküteri parke çeşitleri çok kapsamlıdır.Genellikle madalyon marküteri parke, karo marküteri parke, planlama marküteri parke ve bordür şeklindedir.

Marküteri parke sistre cila uygulamasını yapan sanatkar azdır. Marküteri parke yaygın olmadığı için sanatkar ustalar yönelmemişlerdir, aynı zamanda hassas işçilik gerektirmesi ve müşteri memnuniyetini sağlayamama tedirginliği ustaları 1 adım geri atmaya sevketmiştir.

Marküteri parke sistre cila işlerinize talibiz…

Marküteri Parke Sistre Cila Uygulaması

 Marküteri parke sanatsal parke çeşitidir. Modern bir teknoloji ile üretilir. Ahşap zemin üzerine bitki motifleri, çeşitli görseli zengin figürler çok daha fazla çeşit lazer kesim ile uygulanabilmektedir.

Marküteri parke en özgün ve eşsiz bir parke çeşitidir.

Ev, işyeri ve hobi alanlarınız marküteri parke çeşitleri ile görsel şölene, bir sanat alanına dönüşür. Uzun ömürlü olmasına rağmen yinede zamanla tahribata uğrayacaktır bu sebeple Marküteri parke sistre cila uygulaması vazgeçilmezdir.

Yoruma kapalı